Hungary

France, Germany, Italy, Poland, Portugal, Romania, Spain, the Netherlands and Belgium can find their own country topic right here.
metazoa
Member
Member

Re: Hungary

January 12, 2021 12:56:04

zoli00015 wrote:
January 11, 2021 6:55:02
SzellemaSötétben wrote:
January 10, 2021 8:18:53
Mind felnőttünk már, még is ez a hely az ahol ha időnk engedi itt vagyunk. Illetve hát kalozforum. Bár Galcsy és Agi hiányoznak, őket talán már lehetetlen levadászni, ha nem hagytak maguk után valamit. Illetve hát ott van Noncsy is, de mikor utoljára beszéltem vele, már rég házas életet él, nem lenne ideje ilyesmire (szerintem) xd
True, felnőttünk. De hidd el, a családi élet mellett is van idő játékra. Egy sport menedzserjátékban a legjobb társam egy családanya a magyar válogatott élén. Érted, 99%-ban csak fiúk játsszák ezt a játékot, tehát már az is ritka számba megy, hogy játszik egy nő a játékban, és még aktív is, és még az egyik legjobb is a játékban. :D

Szóóval, ha egyszer visszatalálnak, még bármi lehet. :D

Talán agi email címje mintha meglenne nekem, de nem biztos. Lehet írok most már tényleg neki(k). :P

Olyan jó érzés visszagondolni rájuk, hiányoznak, nah.
kb igaz az a mondás, hogy arra van időnk, amire akarunk szánni. És ha ez éppen egy játék/más hobbi, ott is igaz lesz szerintem, csak az ember ezt hajlamos elfelejteni.

Nekem pl most jött össze egy egészségügyi probléma, amit önmagam éveken keresztüli elhanyagolásából eredő masszív túlsúly hozott össze. Viszont amióta szólt a doki, hogy iszonyat nagy para van, érdekes módon most már lassan 2 hete minden nap van időm mozogni, követni a kajámat, etc. Ha tavaly kérdezed meg, hogy ezt meg tudom-e csinálni, közöltem volna, hogy nem, mert túlóra, meg kötelezettségek, stb. Szóval most a saját bőröm példájából hozom, hogy helyzettől sokszor független, mire van idő és mire nincs, inkább az az érdekes, hogy a körülmények ismeretében (egészség, családi élet, munkahely, etc) hogyan akarjuk felosztani a 24 órát, amivel egy nap dolgozunk.

zoli00015
Member
Member

January 12, 2021 19:19:56

metazoa wrote:
January 12, 2021 12:56:04
zoli00015 wrote:
January 11, 2021 6:55:02
SzellemaSötétben wrote:
January 10, 2021 8:18:53
Mind felnőttünk már, még is ez a hely az ahol ha időnk engedi itt vagyunk. Illetve hát kalozforum. Bár Galcsy és Agi hiányoznak, őket talán már lehetetlen levadászni, ha nem hagytak maguk után valamit. Illetve hát ott van Noncsy is, de mikor utoljára beszéltem vele, már rég házas életet él, nem lenne ideje ilyesmire (szerintem) xd
True, felnőttünk. De hidd el, a családi élet mellett is van idő játékra. Egy sport menedzserjátékban a legjobb társam egy családanya a magyar válogatott élén. Érted, 99%-ban csak fiúk játsszák ezt a játékot, tehát már az is ritka számba megy, hogy játszik egy nő a játékban, és még aktív is, és még az egyik legjobb is a játékban. :D

Szóóval, ha egyszer visszatalálnak, még bármi lehet. :D

Talán agi email címje mintha meglenne nekem, de nem biztos. Lehet írok most már tényleg neki(k). :P

Olyan jó érzés visszagondolni rájuk, hiányoznak, nah.
kb igaz az a mondás, hogy arra van időnk, amire akarunk szánni. És ha ez éppen egy játék/más hobbi, ott is igaz lesz szerintem, csak az ember ezt hajlamos elfelejteni.

Nekem pl most jött össze egy egészségügyi probléma, amit önmagam éveken keresztüli elhanyagolásából eredő masszív túlsúly hozott össze. Viszont amióta szólt a doki, hogy iszonyat nagy para van, érdekes módon most már lassan 2 hete minden nap van időm mozogni, követni a kajámat, etc. Ha tavaly kérdezed meg, hogy ezt meg tudom-e csinálni, közöltem volna, hogy nem, mert túlóra, meg kötelezettségek, stb. Szóval most a saját bőröm példájából hozom, hogy helyzettől sokszor független, mire van idő és mire nincs, inkább az az érdekes, hogy a körülmények ismeretében (egészség, családi élet, munkahely, etc) hogyan akarjuk felosztani a 24 órát, amivel egy nap dolgozunk.
Bezony, mi döntjük el mi fér bele abba a 24h-ba és meglepően sok minden bele tud, ha mi is úgy akarjuk. Ha nem akarjuk, akkor nem. És akkor is csak azért nem, mert nem akartuk. Szóval örökérvényű az a mondás, az biztos...

Kitartást Meta, a kezdet nehéz, illetve azt megtalálni, amit isten igazából nem is nehéz tartani hosszú távon. Annyi féle mozgás lehetőség van, és szinte bármi jó, csak mozogjunk. Teljesen mindegy, hogy mit. Diétánál meg ugyanez. Ha nem is tudsz az elején full egészségesen étkezni, elég, ha a kalóriadedicitedre figyelsz (gondolom a fogyás a cél), amíg ez meg van fogysz. Tehát nem muszáj rizs + csirkemellből megenni a napi 2400 kcal felét. Amíg tartod a 2000-2400 kcal kitűzött kilokalóriádat, közben belefér az is amit szeretsz, de nem feltétlenül egészséges (most mondok valami full randomot: 2 tábla milka csoki, 900 kcal). De tuti a rizs/bulgur stb + csirkemell kombó is. Nem unalmas az. :lol: Egyél még sok rostot is, az is nagyon fontos. De úgyis tudod.
Image

Lumy17
Member
Member

January 13, 2021 18:11:37

zoli00015 wrote:
January 11, 2021 6:56:35
Dénes nagyon szeretlek, remélem gondolsz te is néha rám. Nem csak én rád. :roll:
XDDDD
“It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.”
- - -
Image

Lumy17
Member
Member

January 13, 2021 18:16:15

Nekem könnyebb dolgom van, bármennyit ehetek még sem hízok meg, haha. Sportolni szoktam ha "időm engedi" illetve az időjárás, téli-labdarúgásban is benne vagyok, ha a bátyám is úgy akarja. Meg hát aki kb 60 percet tekert majdnem egész éven a munkahelyére meg vissza az nem is mondhatja hogy lusta vagy egyéb stuff. Meg hát amúgy is nagyon szeretek sétálni. Legjobb, rengeteg dolgot át tudok beszélni magamba.

Agi és Gal visszatérése kellene, de csak ha ők is akarják, meta pedig ha időd engedi, és tényleg előfordulhat olyan hogy épp 2 órát csak bámulnád a falat, akkor arra Naruto-Arena is XD
“It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.”
- - -
Image

metazoa
Member
Member

January 18, 2021 12:52:24

Jaja, köszi a javallatokat. Most van egy szolid edzéstervem, meg egy korrekt 2000 kalóriás diétám. Még nem csinálom hosszú ideje, de már látszik az eredménye hála az égnek. Már csak a konzisztencia meg a kitartás a kérdés, remélem van bennem annyi tartás, hogy lenyomjam a dolgot. Sajna túl sokszor kényelmesebb inkább előhúzni egy társadalmilag elfogadott "jókifogást" és szarni bele + lekaszálni az empátiapontokat a környezetben, mint önvalidációs folyamat. A jó hír viszont, hogy önnön testem térfogatát nem tudom átkúrni a jellemi defektjeim jól dekorált tálalásával, ez meg egy egész korrekt motivátor.

Post Reply

Return to “European Union”